Show Bizz

Loredana gjen sërish dashurinë, çfarë tregon unaza e re në gishtin e këngëtares?!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Disa muaj pas ndarjes nga Mozzik-u, Loredana duket se ka gjetur sërish dashurinë. Prej kohësh, mediat gjermane, zvicerane dhe ato shqiptare kanë shkruar se reperja është në një lidhje me reperin gjerman Bonez MC.

Dy të rinjtë madje janë parë shpeshherë bashkë edhe në koncerte. Duket se Loredana dhe Bonez, këtë fillimvit e kanë çuar në një hap tjetër lidhjen e tyre. Të paktën kështu duket nga postimet e fundit të këngëtares.

Në rrjetet sociale është publikuar një video ku Loredana tregon unazën që ka vendosur në gisht dhe përballë saj është Bonez. Ndërkohë që pak orë më parë, reperja ka postuar edhe një video në Instastory, ku duket se po paralajmëronte diçka duke treguar dorën dhe një unazë emoji.

Nuk dihet nëse reperja po vë në lojë miqtë e saj të rrjeteve soaciale, megjithatë duket se kjo lidhje e re qenka serioze.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto