Show Bizz

Lola shkëlqen me këtë paraqitje

Lola është një femër e kuruar dhe mjaft elegante.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj vjen përherë në formë të mirë dhe e veshur me shumë stil në imazhet që ndan me ndjekësit në Instagram.

Edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi në InstaStory, Lola ndonëse e veshur thjeshtë dukej tejet atraktive.

Kujtojmë që Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve dhe së fundi festuan përvjetorin e dashurisë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Grupi suedez realizojnë me videoklip këngën “Xhamadani vija-vija”

Show Bizz

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit, bën fotografi me këpucë me flamurin shqiptar

Show Bizz

Gold AG bëhet baba për 28 nëntor, ja si ja vendos emrin djalit

Show Bizz

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina