Sport

Lojtari i ndeshjes tashmë dihet, Aro Muric vlerësohet me notë të lartë

Tashmë ka përfunduar takimin ndërmjet Greqisë dhe Kosovës, duel ky në kuadër të rundit të katër në grupin C’ të Ligës së Kombeve.

Djelmoshat e Challandes u mundua shumë në këtë ndeshje, ku edhe i kishin rastet fantastike për shënim, por asesi nuk e gjetën golin, dhe takim u mbyll në 0:0, shkruan IndeksOnline

Pas ndeshjes, faqja e njohur për statistika e ftubollistëve në fushë, publikoi edhe notat e futbollistëve, ku më i vlerësuari ishte Aro Muric, pas pritjes së penalltisë të Bakasetas në minutën e 29’të të takimit.

Postime të ngjajshme
Sport

Në Angli masa të reja për COVID-19 – ky është vendimi për Premierligën

Sport

Barcelona po humb ndaj Alavesit në pjesën e parë, ky ishte gabimi i rëndë i portierit

Sport

‘Halloween’ në parketin e Lakers – yjet e skuadrës stërviten me kostume

Sport

Ronaldo vendos ultimatum: Juventus transferon dyshen e La Ligas për 100 milionë euro