Sport

Lojtari i Kukësit kapet me tifozët e Partizanit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fundi i finales mes Partizanit dhe Kukësit, pati edhe nerva, përveç gëzimit në radhët e “demave të kuq”.

Sapo u dëgjua vërshëllima finale e arbitrit Hamiti, ishte mbrojtësi i Kukësit, Olsi Teqja, ai i cili gjendej në anë të fushës, pranë tribunës përkarshi, raporton “Panorama Sport”.

Ai u kap me disa tifozë të Partizanit që gjendeshin në atë sektor të stadiumit, dhe pasi shkëmbeu disa fjalë me ta, kaloi edhe dy tabela reklamash, duke shkuar deri tek hekurat rrethues.

U desh ndërhyrja e lojtarëve të Partizanit, por edhe të stjuartëve, për të qetësuar nervat e lojtarit e për të mos lënë situatën të përshkallëzohej.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv