Sport

Llapi prezanton dy ardhje nga Shqipëria!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Llapi gjatë ditës së sotme ka prezantuar ardhjen e sulmuesit nga Shkodra, Jasmin Raboshta.

E skuadrën e drejtuar nga Tahir Batatina tashmë e kanë përforcuar edhe dy ardhje nga Shqipëria, përcjellë Gazeta Olle.

Anise, Nertil Hoxhaj dhe Franci Lena ende nuk janë prezantuar zyrtarisht në faqen e Llapit, gazeta ka siguruar fotografi të tyre gjatë nënshkrimit të kontratave.

Hoxhaj, njësoi si Raboshta vjen nga skuadra e Vushtrrisë ku kishte një edicion mjaft të mirë.

Kurse, Lena vjen nga Shkëndija e Tiranës ku dhe kishte shiritin e kapitenit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv