Sport

Llapi përmbys Trepçën ‘89, këta ishin tre golat e ndeshjes

Llapi ka shënuar fitore ndaj Trepçës ’89 me rezultat 2-1.

Fillimisht në epërsi kaluan mitrovicasit me golin e Muharrem Jasharit, ndërsa Llapi barazoi në fillimin e pjesës së dytë me Ardit Peposhin.

Goli e fitores në këtë ndeshje e shënoi Valmir Veliu.

Më poshtë golat dhe rastet nga kjo ndeshjes.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=464478197941683

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien