Sport

Llapi për një reklamë në “Fadil Vokrri” i kërkon 1 mijë euro

Klubi futbollistik i Llapit njoftoi se ndeshja e kthimit ndaj FC Shkupit do të zhvillohet në praninë e tifozëve dhe do të jetë ndeshja e parë në Kosovë ku do të jenë të pranishëm tifozët që nga marsi i vitit të kaluar.

Teksa, mbrëmë klubi nga Podujeva, poashtu bëri të ditur çmimin e reklamave në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Llapi me anë të një postimi në rrjetin social, Facebook, ftoi të gjitha kompanitë e interesuara për reklama në hapësirat rreth stadiumit me çmim 1000 euro.

Ja postimi i klubit:

Postime të ngjajshme
Sport

Gjilani konfirmon dy miqësoret e radhës

Sport

Dorëzohet Mourinho, e gjenë zëvendësuesin e Xhakës

Sport

Prishtina – Llapi: Mësohet data e zhvillimit të Superkupës së Kosovës

Sport

Drita nuk ndalet, transferon futbollistin e Kombëtares së Kosovës