Sport

Llapi nis të hënën përgatitjet për Evropë

Të hënën skuadra e Llapit fillon përgatitjet për ndeshjet ndërkombëtare.

Pas një pushimi pothuajse dy javor nga mbyllja e kampionatit, të hënën më 7 qershor skuadra grumbullohet në stadiumin “Zahir Pajaziti”

Llapi do stërvit në Podujevë deri më 15 qershor, para se të ndërrojë ambient dhe sipas gjitha gjasave, Ohri do të jetë destinacioni i grumbullimit 10 ditor deri më 25 qershor.

Më 15 qershor skuadra e Llapit e mëson kundërshtarin e raundit të parë të kualifikimeve për UEFA Conference League.

Të hënën nisin përgaditjet për Evropë
Podujevë, 4 qershor 2021 – Të hënën skuadra e Llapit fillon përgaditjet për ndeshjet ndërkombëtare. Pas një pushimi pothuajse 2 javor nga mbyllja e kampionatit, të hënën më 7 qershor skuadra grumbullohet në stadiumin “Zahir Pajaziti”
Skuadra do stërvis në Podujevë deri më 15 qershor, para se të ndërroj ambient dhe sipas gjitha gjasave, Ohri do të jetë destinacioni i grumbullimit 10 ditor deri më 25 qershor.
Më 15 qershor skuadra e Llapit e mëson kundërshtarin e raundit të parë të kualifikimeve për UEFA Conference League.

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Sport

Ky lojtar largohet nga Trepça ’89