Sport

Llapi në festë, mësohet arsyeja

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Llapit e ka nisur me transfere vitin 2020, duke bërë tre të tillë.

E gjatë ditës së sotme, kjo skuadër ka uruar në rastin e ditëlindjes të parin e tyre, Beqir Batatina.

“Sot feston ditëlindjen i pari i KF Llapit, Presidenti Beqir Batatina!

Në emër të stafit punues, trajnerëve, futbollistëve i urojmë ditëlindjen Presidentit tonë, duke i dëshiruar shumë shëndet e suksese në jetë, njëherit e falenderojmë për kontributin e dhënë dhe mbështetjen që na ofron në çdo aspekt”, shkruan faqja zyrtare e Llapit në Facebook.

Kujtojmë, Llapi gjendet në pozitën e shtatë në tabelën e Ipko Superligës pas 17-të xhirosh të luajtura.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv