Sport

Llapi ndahet me marrëveshje të dyanshme me dy talentët e skuadrës

KF Llapi ka ndarë rrugët me dy të rinjtë, Arlis Shala dhe Bekim Maliqi.

Shala që erdhi këtë vit tek skuadra nga Podujeva mbrojti portën në vetëm tre takime gjatë vjeshtës duke mos arritur të shfaqte potencialin e plotë dhe duke mbajtur portën të pa prekur vetëm në një rast, ndërsa Maliqi luan me skuadrën që nga viti i kaluar dhe në total ka 617 minuta të luajtura, shkruan Gazeta Olle.

Lajmin për ndarjen mes futbollistëve dhe skuadrës e kanë bërë publik këta të fundit përmes faqes zyrtare, duke i uruar suksese të mëtejshme në aventurat e reja dhe duke treguar që shkëputja u bë me pëlqim të dyanshëm.

Postime të ngjajshme
Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës

Sport

Kosova pritet të luajë miqësore me njërën nga këto tre shtete evropiane

Sport

Rahoveci prezanton gjashtë përforcimet e merkatos së janarit!