Sport

Llapi merr lajm fantastik para duelit me Gjilanin

Qendërmbrojtësi, Ahmet Haliti i është rikthyer Llapit, pas një lëndimi që e la kogja gjatë jashtë fushave të blerta.

Haliti tashmë është nën-urdhërat e Tahir Batatinës dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Gjilanit.

Mbrojtës i ka munguar Llapit, përshkak të një zgjatjeje muskulare e më pas u konstatua se kishte edhe fije të këputura të muskulit të këmbës së djathtë.

Njoftimi i Llapit:

Qendërmbrojtësi Ahmet Haliti rikthehet nga lëndimi që e mbajti jashtë fushave në pjesën vjeshtore të kampionatit dhe do jetë forcë shtesë për skuadrën që nga ndeshja e nesërme ndaj Gjilanit.

Ai do jetë në mesin e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Gjilanit që zhvillohet nesër me fillim në ora 13:00 në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’.

Ndeshja në mes Llapit dhe Gjilanit do të zhvillohet nesër më fillim nga ora 13:00 në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë.

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina