Sport

Llapi ka një mesazh përpara ndeshjes ndaj Ballkanit

KF Llapit do të zhvillojë ndeshjen e radhës kampionale në Superligë ndaj Ballkanit.

Se sa i “zjarrtë” pritet të jetë ky takim, tregon më së miri polemikat që kanë pasur së fundmi tifozët e Ballkanit me trajnerin Tahir Batatina.

Megjithatë, disa orë përpara se të fillojë ky takim, skuadra llapjane ka publikuar një fotogarfi në llogarinë e tyre “Facebook”.

“Përpara djema, drejt fitores”, shkroi klubi.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit