Sport

Llapi hapë dyert e stadiumit, kjo është arsyeja

Llapi ka ftuar bashkatdhetarët llapjan që të vizitojnë stadiumin “Zahir Pajaziti”, gjatë ditëve që do t’i kalojnë ata në vendlindje.

Stadiumi bardhekaltër do t’i ketë dyert e hapura, njofton faqja zyrtare, përcjellë “Olle”.

Më poshtë njoftimi i klubit:

“Ju njoftojmë se gjatë qëndrimit në vendlindjen tonë të dashur, Podujevë, ju ftojmë të vizitoni stadiumin e qytetit dhe klubin e zemrës, KF Llapin.

Në çdo kohë dyertë e stadiumit janë të hapura për të gjithë ju që keni dëshirë të vizitoni stadiumin nga afër dhe të njoftoheni me infrastrukturën e re!

Duke ditur se vetë klubi ynë mbështetet dhe funksionon fuqishëm nga kryesia që jeton dhe vepron në diasporë, ne jemi mirënjohës dhe vlerësojmë kontributin e gjithsecilit mërgimtar që ndihmon vendlindjen në çfarëdo aspekti”

Postime të ngjajshme
Sport

Bekim Balaj ndëshkohet me karton të kuq vetëm pesë minuta pasi u inkuadrua në derbin austriak

Sport

Limani me një premtim të madh për tifozët e Dritës para ndeshjes me Prishtinën

Sport

Këto janë ndeshjet miqësore që do t’i zhvillojë Prishtina në Turqi

Sport

Këta janë kundërshtarët që Drita do të përballet në ndeshjet miqësore në Turqi