Sport

Llapi dërgon një “mesazh” Drenicës

Superliga e Kosovës do të hap sot xhiron e gjashtë me dy super ndeshje.

Klubi Futbollistik “Llapi” do ta mirëpres në “Merdare” Klubin Futbollistik “Drenica” me fillim nga ora 15:00, shkruan Sheshi.info

Skuadra llapjane përmes llogarisë zyrtare në “Facebook” ka ftuar llapjanët për të mbështetur skuadrën e zemrës.

“Eja në stadium dhe mbështet skuadrën e zemrës drejt fitores”, shkroi klubi, ku njoftuan gjithashtu se janë maksimalisht të gatshëm për të rrëmbyer 3 pikët e para në Superligë.

Të dy skuadrat janë përgatitur mjaftë mirë për këtë ndeshje dhe spektakëli duket të jetë i garantuar

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf