Sport

Llapi – Bashkimi (K): Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Janë mbyllur 45 minutat e parë në “Zahir Pajaziti” në Podujevë, në mes Llapit dhe Bashkimit të Koretinit, shkruan Gazetasheshi.con

Rezultati në pjesën e parë është mbyllur i barabartë me rezultat 1 me 1.

Për, Llapin golin e ka realizuar Engjëll Hoti në minutën e 14-të. Ndërsa për Bashkimin Visar Zenelin në minutën e 19-të

Mbetet të shihet edhe në franksionin e dytë se a do të ketë ndryshim të rezultatit, apo do të mbetet i njëjti deri në fund

Postime të ngjajshme
Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit

Sport

Arbëria pësoi disfatë nga Feronikeli, këto janë fjalët e Arbnor Morinës

Sport

Bylbyl Sokoli: Prita më shumë nga këta dy lojtar, e kam të çartë se çfarë duhet të ndryshojë