Sport

Llapi afër marrëveshjes me mbrojtësin e njohur

Qlirim Avdulli, pritet të jetë lojtari më i ri i Llapit.

Gazeta “Sheshi” raporton se se mbrojtësi, është fare pranë marrëveshjes me ekipin nga Podujeva.

Futbollisti 21 vjeçar ka qenë pjesë e historisë së Arbërisë në Superligë, ai ka pasur gjithësej 34 paraqitje dhe ka asistuar në gjashtë gola.

Afrimi i tij te Llapi, do të jetë një prurje cilësore që mund t’i ndihmoj ekipit llapjan në repartin e mbrojtjes.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita shpërthen ‘bombën’, zyrtarizon transferimin e radhes

Sport

Munishi e uron emërimin e Begollit si trajneri i Vëllaznimit

Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare

Sport

Ballkani sot luan miqësoren e radhës, ja me kë takohet