Lajme

Lladrovci tallet me aderimin e Bahtirit në Vetëvendosje: Gimi ka vlera jashtëtokësore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar pas aderimit të Agim Bahtirit në Lëvizjen Vetëvendosje.

I pari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka ironizuar me aderimin e Agim Bahtirit në Lëvizjen Vetëvendosje.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Lladrovci, Bahtirit i është referuar si “Gimi”, dhe ka thënë se ai ka vlera jashtëtokësore përcjell lajmi.net.

Postimi i plotë i Lladrovcit pa ndërhyrje:

Kur një kryetar komune ndërron parti, thuhet se elektorati ka fat. Gimit i kanë thënë se është shpresë e Kosovës, fat që e ka qyteti i minatorëve, thuhet se edhe Holanda është me fat që e ka.

Pres shpejt të çuditet me shoqet dhe shokët që i gjen sikur vetveten me vlera jashtëtokësore. Dro i përzihen kabllat për vizionin dhe misionin pse ka shkuar!. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat