Sport

Liverpooli po e synon futbollistin e Milanit

Mateo Musacchio duket se nuk është projekt i Milanit, dhe dëshiron ta shesë gjatë këtij afati kalimtar, shkruan “Zeri.info”.

Edhe pse argjentinasi është plotësisht jashtë planeve të Stefano Pioli, agjenti i tij ka zbuluar se Nusacchio do të qëndrojë në Milanello deri në fund të sezonit.

Por lajmi i orës së fundit vjen nga Anglia. Në fakt, tabloidi Daily Mail shpjegon se Liverpool është në gjurmët e Musacchio.

Jurgen Klopp ka nevojë për një mbrojtës të ri qendror dhe duket se Musacchio e plotëson dëshirën e tij. /

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi