Sport

Liverpooli ‘goditet’ me një tjetër lajm të keq

Jurgen Kloppi ka konfirmuar se Fabinho nuk do të luajë kundër Leicesterit këtë fundjavë.

Mesfushori brazilian ka pësuar një lëndim muskulor dhe ende nuk dihet sa kohë do të jetë jashtë, por në ndeshjen e ardhshme nuk do të jetë në dispozicion.

Kjo do të thotë se një nga përforcimet e fundit, Ozan Kabak apo Ben Davies të debutojë në qendër të mbrotjes.

Postime të ngjajshme
Sport

Atmosferë fantastike te Drita, drejtori i klubit befasohet për datën e tij të lindjes!

Sport

Liga e Parë, këto janë delegimet e plota të xhiros së 17-të

Sport

Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të

Sport

Klubi anglez nuk heq dorë, të vendosur për transferimin e Milot Rashicës