.
Sport

Liverpooli dhe Arsenali përballen sonte në “Anfield”

Liverpooli dhe Arsenali do të përballen sonte në një ndeshje tejet interesante.

Sfida e sontme është e vlefshme për gjysmëfinalen e EFL Cup.

Kjo ndeshje ishte paraparë të luhej ditë më parë, por u shtye shkaku i rasteve të shumta me COVID-19.

Liverpooli është sonte nikoqir i Arsenalit në “Anfield” nga ora 20:45.

Related posts
LajmeSport

Këshilltarja e re e Kurtit paralajmëron themelimin e Zyrës për Luginë

Sport

Ky pritet të jetë pasuesi i Nagelsmann te Bayerni

Sport

Kaos në Itali, katër klube ndryshojnë trajnerët brenda një dite

Sport

Merkato e dimrit nuk ka përfunduar për Prishtinën, paralajmërojnë ardhje të reja në ditët e fundit të afatit