Sport

Liverpool – Man City, formacionet e mundshme!

Liverpool sot do të përballet me Manchester Cityn. The Reds e presin sot në shtëpi Manchester Cityn për ndeshjen derbi të kësaj jave e cila fillon nga ora 17:30.

Para fillimit të takimit janë zbuluar formacionet e mundshme.

Ja 11’shet që mund të zbresin në fushë:

Liverpool: Alisson; James Milner, Joel Matip, Virgil van Dijk, Robertson; Jordan Henderson, Fabinho, Curtis Jones; Mohamed Salah, Roberto Firmino, Sadio Mane.

Manchester City: Ederson; Kyle Walker, Ruben Dias, Aymeric Laporte, Joao Cancelo; Bernardo Silva, Rodri, Kevin de Bruyne; Gabriel Jesus, Phil Foden, Jack Grealish.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës