Sport

Liverpool – Arsenal, ja kur fillon pērballja e madhe angleze

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Java e tretë e premier ligēs angleze vjen sot me disa përballje tejet interesante, shkruan BlicMedia.

Në Anfield luhet derbi i madh ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit, takim ky i cili luhet nga ora 18;30.

Këto janë të gjitha takimet e sotme në premier ligën angleze. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv