Sport

LIVE! Tre gola të shpejtë në ndeshjen Ramiz Sadiku – Fushë Kosova

Java e katër në Ligën e Parë do të nis me një ndeshje interesante në program, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e ditës së sotme (e shtunë) i takon Grupit B, ku ballafaqohen Ramiz Sadiku dhe Fushë Kosovës.

Skuadrat nga rajoni i Prishtinës do të përballen në stadiumin e “Ramiz Sadikut”, ku pritet të zhvillohet një rivalitet i fortë në fushë pasi vlerësohet edhe si derbi rajonal.

Sheshi.info do të ju mbaj të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati.

LIVE:

GRUPI B

Ramiz Sadiku 2:1 Fushë Kosova

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës