Sport

LIVE! Përfundojnë pjesët e para në gjashtë ndeshjet e Ligës së Parë – këto janë rezultatet

Futboll të bukur ku pritet edhe spektakël golash do të jetë edhe në Ligën e Parë, pasi sot (e diele) zhvillohen plotë 6-të ndeshje në kuadër të javës së katërt në Grupin A dhe B, shkruan Sheshi.info

Në Grupin A ndeshje më interesante pritet të jetë në “Riza Lushta” ku ballafaqohen Trepça ’89 dhe Onix, derisa dy ndeshjet tjera do të jenë Drenasi – Istogu dhe A&N – Rahoveci

Ndërsa në Grupin B takim më i zjarrtë pritet t’i vë përballë derbin rajonal në mes Vllaznisë dhe Vitisë, teksa dy përballjet tjera janë Kika – Flamurtari dhe Ferizaji – Vushtrria.

Sheshi.info do të ju mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në kohë reale

LIVE:

GRUPI A

HT: DRENASI 0:0 ISTOGU

HT: TREPÇA ’89 0:1 ONIX

HT: A&N 1:0 RAHOVECI

GRUPI B

HT: VLLAZNIA 1:1 VITA

HT: KIKA 0:0 FLAMURTARI

HT: FERIZAJI 1:1 VUSHTRRIA

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit