Sport

LIVE Liga e Parë: Shënohen dy gola të shpejtë në takimin Trepça – Vëllaznimi

Elita e dytë më e madhe në futbollin e Kosovës, në planprogram ka disa ndeshje interesante për ditën e sotme.

Në program janë gjithsej nëntë ndeshje, shkruan Sheshi.info

Në kuadër të Grupit A, spikat ndeshja mes Trepcës dhe Vellaznimit. Kurse, në Grupin B, interesant pritet të jetë dueli mes Flamurtarit dhe Vitisë.

Gazeta “Sheshi” do t’iu mbajë të informuar për rezultatin e secilit takim.

LIVE:

GRUPI A

FC A&N 0 – 0 KF LIRIA

RAHOVECI 0 – 0 TREPÇA 89′

ONIX 0 – 0 DRENASI

ISTOGU 0 – 0 BESA

TREPÇA 0 – 2 VËLLAZNIMI

GRUPI B

VUSHTRRIA 0 – 0 2KORRIKU

ARBËRIA 0 – 0 KIKA

FLAMURTARI 0 – 0 VITIA

RAMIZ SADIKU 0 – 0 VLLAZNIA

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar