Sport

LIVE LIGA E PARË: Shënohen dy gola në takimin Onix – Liria

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvilohet 3 ndeshje në kuadër të Ligës së Parë të Kosovës.

Vëmendja krysore do të jetë në Gjakovë, kur edhe do të zhvillohet sfida e madhe mes Vëllaznimit dhe Trepçës 89′, shkruan Sheshi.info

Në anën tjetër, takim interesant pritet të jetë edhe ai mes Onixit dhe Lirisë, i cili zhvillohet në stadiumin Tahir Vokshi në Brestovik.

Sa i përket grupit B të Ligës së Parë, do të luhet përballja mes Vitisë dhe Ferizajit.

LIVE:

GRUPI A

VËLLAZNIMI 0 – 0 TREPÇA 89′

ONIX 1 – 1 LIRIA

GRUPI B

VITIA 0 – 1 FERIZAJI

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit