Sport

LIVE LIGA E PARË: Rezultatet e xhiros së 11-të

Liga e Parë në futbollin kosovar ka në program gjithsej tetë ndeshje për këtë të diel (22 nëntor), shkruan Gazetasheshi.com.

Pesë ndeshje do të zhvillohen në Grupin A, ndërkohë tri të tjera në Grupin B.

Vëmendja kryesore do të jetë në derbin ndërmjet Lirisë dhe Onix që do të zhvillohet në Prizren, ndërkohë takim interesant do të jetë edhe ai ndërmjet Dardanës dhe Kikës.

Gazeta “Sheshi” do ju mbajë të informuar në lidhje me çdo ndryshim rezultati në këto sfida:

LIVE

Grupi A

Liria – Onix 0-0
Vushtrria – Istogu 0-0
Drenasi – Dukagjini 1-2
Vëllaznimi – A&N 0-0
Malisheva – Trepça 0-0

Grupi B

Ulpiana – KEK-u 0-0
Ferizaj – 2 Korriku 0-0
Dardana – Kika 0-0

Postime të ngjajshme
Sport

Drita – Llapi, këta janë gjyqtarët që do ta ndajnë drejtësinë në këtë ballafaqim

Sport

Liga e Kampionëve: Rezultatet komplete të mbrëmjes së sotme

Sport

“​A do të jap dorëheqje?”, Zidane flet pas humbjes nga Shakhtari

Sport

“Hallakamë” tek ish kampionët e Superligës