Sport

LIVE LIGA E PARË: Rezultatet e xhiros 24-të

Starti i xhiros së 24-të në Ligën e Parë do të nis me gjashtë ndeshje shumë interesante. Nga tri ndeshje në secilin grup, A dhe B, do të zhvillohen këtë të shtunë (24 prill), teksa përplasen pretendentët për Superligë dhe skuadrat që duan të mbesin ende në këtë rank garash, shkruan Gazetasheshi.com.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 15:00.

LIVE

E shtune (Grupi A)

Dukagjini – Onix 0-0
Istogu – A&N 0-0
Liria – Trepça 0-0

(Grupi B)

Flamurtari – 2 Korriku 0-0
Dardana – Kika 0-0
Ulpiana – KEK-u 0-0

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s