Sport

LIVE, Liga e Parë: Ramiz Sadiku – Fushë Kosova

Java e katër në Ligën e Parë do të nis me një ndeshje interesante në program, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e ditës së sotme (e shtunë) i takon Grupit B, ku ballafaqohen Ramiz Sadiku dhe Fushë Kosovës.

Skuadrat nga rajoni i Prishtinës do të përballen në stadiumin e “Ramiz Sadikut”, ku pritet të zhvillohet një rivalitet i fortë në fushë pasi vlerësohet edhe si derbi rajonal.

LIVE:

GRUPI B

Ramiz Sadiku 2:3 Fushë Kosova

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit