Sport

LIVE LIGA E PARË: Onix – A&N dhe Arbëria – Ferizaji

Xhiroja e pestë në Ligën e Parë do të luhet sot, kur edhe na presin dy super ndeshje.

FC Onix do të mirëpres skuadrën prizrenase FC A&N me fillim nga ora 15:00, takim i vlefshëm për grupin A, shkruan Sheshi.info

Në anën tjetër, sa i përket grupi B sot do të luhet takimi mes Arbërisë dhe Ferizajit, i cili luhet në orar të njëjtë sikurse ndeshja paraprake.

LIVE

Grupi A

FC ONIX 0 – 0 FC A&N

Grupi B

ARBËRIA 0 – 0 FERIZAJI

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit