Sport

LIVE, Liga e Parë: Këto janë rezultatet momentale

Java e 12-të në Ligën e Parë të Kosovës do të vazhdojë me super ndeshje, shkruan Sheshi.info

Drenasi do ta mirëpres Onixin në Gllogoc, stadiumin me bar sintetik ,derisa në grupin B do të luhet takimi mes Vitisë dhe Flamurtari në Sadovinë.

Të gjitha takimet do të fillojnë në ora 13:00.

LIVE

Grupi A

DRENASI 0 – 1 ONIX

Grupi B

: VITIA 0 – 1 FLAMURTARI

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *