Sport

LIVE LIGA E PARË: Këto janë rezultatet momentale në dy ndeshje

Xhiroja e pestë në Ligën e Parë do të luhet sot, kur edhe na presin dy super ndeshje.

FC Onix do të mirëpres skuadrën prizrenase FC A&N me fillim nga ora 15:00, takim i vlefshëm për grupin A, shkruan Sheshi.info

Në anën tjetër, sa i përket grupi B sot do të luhet takimi mes Arbërisë dhe Ferizajit, i cili luhet në orar të njëjtë sikurse ndeshja paraprake.

LIVE

Grupi A

FC ONIX 0 – 0 FC A&N

Grupi B

ARBËRIA 0 – 0 FERIZAJI

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit