Sport

LIVE, Liga e Parë: Ka gol në takimin Drenasi – Onixi

Java e 12-të në Ligën e Parë të Kosovës do të vazhdojë me super ndeshje, shkruan Sheshi.info

Drenasi do ta mirëpres Onixin në Gllogoc, stadiumin me bar sintetik ,derisa në grupin B do të luhet takimi mes Vitisë dhe Flamurtari në Sadovinë.

Të gjitha takimet do të fillojnë në ora 13:00.

LIVE

Grupi A

HT: DRENASI 0 – 1 ONIX

Grupi B

HT: VITIA 0 – 0 FLAMURTARI

Related posts
Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *