Sport

LIVE Liga e Parë: Istogu “befason” Besën, ky është rezultati

Elita e dytë më e madhe në futbollin e Kosovës, në planprogram ka disa ndeshje interesante për ditën e sotme.

Në program janë gjithsej nëntë ndeshje, shkruan Sheshi.info

Në kuadër të Grupit A, spikat ndeshja mes Trepcës dhe Vellaznimit. Kurse, në Grupin B, interesant pritet të jetë dueli mes Flamurtarit dhe Vitisë.

Gazeta “Sheshi” do t’iu mbajë të informuar për rezultatin e secilit takim.

LIVE:

GRUPI A

FC A&N 0 – 0 KF LIRIA

RAHOVECI 0 – 0 TREPÇA 89′

ONIX 0 – 0 DRENASI

ISTOGU 2 – 0 BESA

TREPÇA 0 – 2 VËLLAZNIMI

GRUPI B

VUSHTRRIA 0 – 0 2KORRIKU

ARBËRIA 0 – 0 KIKA

FLAMURTARI 0 – 0 VITIA

RAMIZ SADIKU 0 – 0 VLLAZNIA

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane