Sport

LIVE LIGA E PARË: Gjashtë ndeshje interesante zhvillohen sot

Gjashtë sfida do të zhvillohen sot (e diel) në kuadër të javës së 12-të, të dy grupeve në Ligën e Parë, shkruan Sheshi.info

Në Grupin A zhillohen tri ndeshje, derisa ajo më kryesorja do të jetë në Gjakovë, ndërmjet Vëllaznimit dhe Trepçës, ndërsa dy duelet tjera janë Trepça ’89 – Rahoveci dhe Besa – Istogu.

Kurse edhe në Grupin B janë tre takime në orar, teksa kemi sfida interesante si Kika – Arbëria, Vllaznia – Ramiz Sadiku dhe Ferizaji – Fushë Kosova.

Të gjitha këto takime zhvillohen nga ora 13:00.

Rezultatet LIVE:

GRUPI A:

Vëllaznimi – Trepça 0:0

Trepça ’89 – Rahoveci 0:0

Besa – Istogu 0:0

GRUPI B

Kika – Arbëria 0:0

Vllaznia – Ramiz Sadiku 0:0

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *