Sport

LIVE Liga e Parë: Fushë Kosova – Ferizaj, shënohet goli i parë

Java e tretë në kuadër të Grupit B në Ligën e Parë nis sot (e martë) me një ndeshje mjaft interesante, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e cila do të zhvillohet në stadiumin “Ekrem Grajçevci” do të vë përball Fushë Kosovën me Ferizajin.

“Pampurat” e kërkojnë këndelljen pas humbjes nga 2 Korriku dhe duan vetëm opisionin fitore, ndërsa të besuarit e Megzon Visokës ende nuk e kan gjetur formulën e fitores dhe në këtë përballje kërkojnë pikët e para maksimale.

Gazeta “Sheshi” do t’ju mbaj të informuar për çdo ndryshim eventual.

LIVE:

GRUPI B:

FUSHË KOSOVA 1:0 FERIZAJI

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit