Sport

LIVE Liga e Parë: Fushë Kosova – Ferizaj, përfundon pjesa e parë!

Java e tretë në kuadër të Grupit B në Ligën e Parë nis sot (e martë) me një ndeshje mjaft interesante, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e cila do të zhvillohet në stadiumin “Ekrem Grajçevci” do të vë përball Fushë Kosovën me Ferizajin.

“Pampurat” e kërkojnë këndelljen pas humbjes nga 2 Korriku dhe duan vetëm opisionin fitore, ndërsa të besuarit e Megzon Visokës ende nuk e kan gjetur formulën e fitores dhe në këtë përballje kërkojnë pikët e para maksimale.

LIVE:

GRUPI B:

HT’ FUSHË KOSOVA 1:0 FERIZAJ

Postime të ngjajshme
Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti

Sport

Suedi – Kosovë, për vetëm tri orë rekord i shitjeve të biletave

Sport

Caktohen gjyqtarët për javën e katërt në Ligën e Parë

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 5-të, Çaka përsëri në kryendeshje