Sport

LIVE Liga e Parë: Fushë Kosova – Ferizaj, kalojnë 30 minuta, ky është rezultati aktual

Java e tretë në kuadër të Grupit B në Ligën e Parë nis sot (e martë) me një ndeshje mjaft interesante, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e cila do të zhvillohet në stadiumin “Ekrem Grajçevci” do të vë përball Fushë Kosovën me Ferizajin.

“Pampurat” e kërkojnë këndelljen pas humbjes nga 2 Korriku dhe duan vetëm opisionin fitore, ndërsa të besuarit e Megzon Visokës ende nuk e kan gjetur formulën e fitores dhe në këtë përballje kërkojnë pikët e para maksimale.

Sheshi.info do të ju mbaj të informuar për çdo ndryshim eventual.

LIVE:

GRUPI B:

FUSHË KOSOVA 0:0 FERIZAJI

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane