Sport

LIVE Liga e Parë

Elita e dytë më e madhe në futbollin e Kosovës, në planprogram ka disa ndeshje interesante për ditën e sotme.

Në program janë gjithsej nëntë ndeshje, shkruan Sheshi.info

Në kuadër të Grupit A, spikat ndeshja mes Trepcës dhe Vellaznimit. Kurse, në Grupin B, interesant pritet të jetë dueli mes Flamurtarit dhe Vitisë.

LIVE

GRUPI A

RAHOVECI 0 – 0 TREPÇA 89′

ONIX 0 – 0 DRENASI

ISTOGU 0 – 0 BESA

TREPÇA 0 – 0 VËLLAZNIMI

GRUPI B

VUSHTRRIA 0 – 0 2KORRIKU

ARBËRIA 0 – 0 KIKA

FLAMURTARI 0 – 0 VITIA

RAMIZ SADIKU 0 – 0 VLLAZNIA

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti

Sport

Suedi – Kosovë, për vetëm tri orë rekord i shitjeve të biletave

Sport

Caktohen gjyqtarët për javën e katërt në Ligën e Parë