Sport

LIVE! LIGA E PARË

Java e parë vazhdon edhe sot me plotë gjashtë ndeshje në Ligën e Parë, katër i takojnë Grupit A dhe dy Grupit B, shkruan Gazetasheshi.com.

Xhiroja e parë në Grupin A do të mbyllet sot me katër ndeshje interesante në program.

Njëra nga ndeshjet me interesante që pritet të zhvillohet është ajo në mes Onix dhe Vëllaznimit, ku të dy skuadrat janë nder me të përforcuarat për këtë edicion.

Besa udhëton për t’u përballur me Rahovecin, A&N e mirëpret Drenasin. Kurse, Istogu është nikoqir i Trepçës.

Ndërkaq në program të Grupit B janë vetëm dy takime ajo në mes Fushë Kosovës – Kika dhe Ramiz Sadiku – 2 Korriku.

Të gjitha ndeshjet zhvillohen nga ora 17:00 dhe Gazeta “Sheshi” do të ju sjell në kohë ndryshimet eventuale.

LIVE:

GRUPI A

Onix – Vëllaznimi 0:0

Rahoveci – Besa 0:0

A&N – Drenasi 0:0

Istogu – Trepça 0:0

GRUPI B

Fushë Kosova – Kika 0:0

Ramiz Sadiku – 2 Korriku 0:0

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar