Sport

LIVE! Dramë në Prishtinë: Ky është rezultati momental në ndeshjen, Ramiz Sadiku – Fushë Kosova

Java e katër në Ligën e Parë do të nis me një ndeshje interesante në program, shkruan Sheshi.info

Ndeshja e ditës së sotme (e shtunë) i takon Grupit B, ku ballafaqohen Ramiz Sadiku dhe Fushë Kosovës.

Skuadrat nga rajoni i Prishtinës do të përballen në stadiumin e “Ramiz Sadikut”, ku pritet të zhvillohet një rivalitet i fortë në fushë pasi vlerësohet edhe si derbi rajonal.

Sheshi.info do të ju mbaj të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati.

LIVE:

GRUPI B

Ramiz Sadiku 2:3 Fushë Kosova

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit