Sport

Lista e të ftuarve te Gjilani për ndeshjen ndaj Vushtrrisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Gjilanit ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Vushtrrisë, shkruan BlicMedia.

Gjilani dhe Vushtrria luhet sot me fillim nga ora 16:00.

Kjo është lista zyrtare e futbollistëve të ftuar për takimin kundër Vushtrrisë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv