Sport

Lirim Kastrati tregon sakrificat që ka bërë e dashura kroate për të

Lirim Kastrati, futbollisti i kombëtares së Kosovës ka folur për herë të parë për lidhjen e tij të dashurisë.

Kastrati është në lidhje me modelen kroate, Angie Liciious për më shumë se një vit.

Futbollisti kosovar thotë se është i lumtur në lidhjen e tij, teksa lavdëroi kroaten për sakrificat që ka bërë për të.

“E ka lenë familjen e vet dhe ka ardhë me mua në Varshavë dhe nuk është as për atë lehtë. Kemi një vit e gjysmë që jemi bashkë, ajo ka bërë disa sakrifica për shkak të dashnisë”, tha Lirim Kastrati në ‘Dueli Sportiv’.

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf