Sport

Lirim Kastrati i “zënë” pas të dashurës së tij, festojnë bashkë Krishtlindjet

Lirim Kastrati ka kohë që është përfolur për një lidhje dashurie me një femër misterioze.

Së fundmi, sulmuesi i Kosovës ka uruar për festën e Krishtlindjeve së bashku me të dashurën e tij, shkruan “Zeri.info”.

Me të dashurën e tij, futbollisti i Dinamo Zagrebit ka publikuar fotografi në rrjetin social “Instagram”.

Por kush është ajo? Është Angie, siç i shkruan në “Instagram”-in e saj, modele kroate dhe ka mijëra ndjekës.

Vazhdimisht, ajo publikon fotografi të “nxehta”.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëmbi dëshiron “gardian të ri”, një portier nga jashtë në prova tek Ballkani

Sport

Prishtina e kryen stërvitjen e parë në Antalia, konfirmohen tri ndeshje miqësore

Sport

ZYRTARE: Drenica prezanton futbollistin brazilian

Sport

Arbër Hoxha në top formë, ja si i dribloi të gjithë mbrojtjen e skuadrës polake