Sport

Liridon Leci ironizon me Dritën pas kualifikimit të Llapit dhe eliminimit të gjilanasve në Kupën e Kosovës

Futbollisti i Llapit, Liridon Leci ka ironizuar rëndë me Dritën pas ndeshjeve të sotme të Kupës së Kosovës.

Llapi i Lecit arriti ta eliminojë Ballkanin nga faza 1/8 duke kaluar në çerekfinale, derisa ish-skuadra e tij, Drita është eliminuar nga FC Prishtina, raporton “Zeri.info”.

Pas ndeshjes, skuadra e Llapit është bërë së bashku duke për një drekë pas fitores së madhe.

Me këtë rast, Leci i cili ka qenë pjesë e Dritës edicionin e kaluar, ka gjetur kohë të tallet me Dritën.

Në rrjetin social “Facebook”, Leci ka shkruar:

“Me rëndësi dikush po i përfaqëson ngjyrat bardhë e kaltërt”.

Postime të ngjajshme
Sport

Luhet në tri ditë të ndryshme, orari i xhiros së 22-të në Superligë

Sport

Munishi tregon se pse Prishtina e mposhti Dritën

Sport

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet

Sport

Pasi mposhtën Dritën dhe Llapin, Adenis Shala ka disa fjalë edhe për Prishtinën