Sport

Liqeni eliminon Mabetex Prishtinën dhe kalon në finale

Edhe skuadra e Liqenit ka siguruar kalimin për në finale të “Play-Off”-it në Superligën e Kosovës në futsall, shkruan Zeri.info.

Liqeni e ka fituar edhe ndeshjen e dytë gjysmëfinale ndaj Mabetex Prishtinës, për të siguruar kështu kalimin tutje.

Ndeshja e zhvilluar sonte në Drenas ka përfunduar me rezultatin 3-1 në favor të vendasve.

Skuadra nga Drenasi në finale do të takohet me Liburnin, skuadër e cila në gjysmëfinale ka eliminuar Prishtina 01.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë