Sport

Lionel Messi “shpërthen” në lot, pak momente para se të nis fjalimin lamtumirës

Lionel Messi është duke mbajtur një konferencë për media në ambientet e stadiumit “Camp Nou”.

Ylli argjentinas është duke u larguar nga Barcelona pas një aventure 21-vjeçare, shkruan Demokracia.com.

Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë pak momente para se të fillonte fjalët e tij në konferencë “shpërtheu” në lot.

Rregullat financiare të La Ligës dhe gjendjes jo të mirë financiare të klubit bëri që Messi të largohet nga klubi.

Ndryshe, Paris Saint-Germaini pritet të jetë destinacioni i ardhshëm i gjashtë herë fituesit të Topit të Artë.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar