Sport

Liga e Veteranëve, KFV Mitrovica dhe FFK, organizojnë ndeshje memoriale

Liga e Veteranëve të futbollit tè Kosovës, KFV Mitrovica dhe FFK, organizojnë ndeshjen memoriale për nder të donatorëve të viteve të 90-ta, shkruan BlicMedia.

KFV Mitrovica dhe Reprezentacioni i Veteranëve të Kosovës do të zhvillojnë ndeshjen  memoriale  për nder të Habib Sylejmanit, Bahri Llapashticës dhe Kemajl Brojës, të cilët kontribuan shumë për futbollin kosovar.

Ndeshja  zhvillohet me 25.12.2020 në stadiumin e Trepçës ’89, me bari sintetik me fillim nga ora 13:30. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës