Sport

Liga e Veteranëve: Ferizaj – Vjosa ka përfunduar me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sot në kuadër të javës së parë në Kampuonatin e Ligës së Veteranëve është zhvilluar një super përballje, shkruan BlicMedia.

Vjosa dhe Ferizaji janë takuar në Shtime në një ndeshje tejet dinamike dhe interesante ku nuk munguan edhe aksionet e bukura dhe golat.

Ferizaji u tregua skuadër më e mirë gjatë tërë takimit dhe në fund shënoi fitore të merituar me rezultati 1:3.

Golat për skuadrën e Ferizajit i shënuan, Sherif Topalli, Shkëlzen Petrushani dhe Zenel Shabani (nga penalltia). /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv