Sport

Liga e Parë vjen sot me pesë duele të zjarrta

Java e 23-të në Ligën e Parë në kuadër të Grupit A dhe B, do të përmbyllet me pesë ndeshje interesante, shkruan Gazetasheshi.com

Në Grupin A ditën e diele do të luhen plotë tre ndeshje interesante, vëmendja kryesore pritet të jetë në takimet Onix Banja – Malisheva dhe A&N – Dukagjini. Ndërsa dueli tjetër është në mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit.

Kurse në Grupin B këtë të diele në program janë vetëm dy ndeshje, Ulpiana udhëton për t’u ndeshur me Ferizajin, ndërkohë Vllaznia e Pozheranit e mikëpret Kikën.

Të gjitha takimet zhvillohen nga ora 15:00 dhe “Sheshi” do të ju informojë në kohë reale për çdo ndryshim eventual të rezultateve.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s